☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Gmina Chocianów
Herb                         Gmina Chocianów

Wtorek 12.11.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Redakcja Biuletynu

 

 

 


Stronę Biuletynu Informacji Publicznej redagują:

 

Nadzór merytoryczny:

Piotr Gruszka

Naczelnik Wydziału Organizacji i Kadr
tel. 076 8185 020
fax. 076 8185 061
e-mail: piotr.gruszka@chocianow.pl

 

Za publikację informacji odpowiada:

Justyna Rumin
e-mail: justyna.rumin@chocianow.pl

Patrycja Paliwoda
e-mail: patrycja.paliwoda@chocianow.pl

Magdalena Durkacz
e-mail: magdalena.durkacz@chocianow.pl

Dorota Masal
e-mail: dorota.masal@chocianow.pl

Marzena Chomicz-Wandycz
e-mail: marzena.chomicz-wandycz@chocianow.pl

Nadia Barchan
e-mail: nadia.barchan@chocianow.pl

 

 

 
 
Wytworzył:
Udostępnił:
Krzysztof Bagiński
(2008-01-07 09:45:04)
Ostatnio zmodyfikował:
Patrycja Paliwoda
(2019-03-25 13:56:46)
 
 
ilość odwiedzin: 10500333

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X